Zajmujemy się zabezpieczeniem danych firmowych, zarówno w formie przygotowywania cyklicznych archiwizacji zawartości dysków twardych komputerów, jak i utrzymywaniem zastępczego sprzętu na potrzeby Klientów.

Sporządzanie kopii zapasowych

Aby zapewnić jak najlepsze bezpieczeństwo danych zgromadzonych na dyskach Państwa komputerów proponujemy obsługę prowadzenia archiwum kopii zapasowych.

Repozytorium plików

Oferujemy do Państwa dyspozycji zdalne repozytorium plików, gdzie mogą Państwo składować istotne dane. Pliki znajdują się na serwerze naszej firmy, gdzie mają Państwo do nich dostęp 24 godziny na dobę, zarówno w pracy jak i z domu. Zawartość repozytorium dodawana jest do każdorazowej archiwizacji.

Struktura zastępcza

Oferujemy także naszym Klientom, możliwość utrzymywania struktury zastępczej na wypadek awarii. W przypadku gdy sprzęt ulega uszkodzeniu ‚fizycznemu’ w jego miejsce wstawiany jest wcześniej przygotowany komputer zastępczy skonfigurowany pod kątem pracy na miejscu uszkodzonego sprzętu. Posiadający już na dysku dane z ostatniej archiwizacji, co pozwala skrócić czas przestoju w oczekiwaniu na naprawę czy zakup nowego sprzętu.


Wsparcie IT dla firm

Oferujemy kompleksowe usługi IT dla firm, począwszy od obsługi bezpośredniej w firmie przez wsparcie zdalne po wdrożenie i utrzymanie infrastruktury.Wykorzystanie narzędzi sieciowych

Zajmujemy się usprawnieniem pracy dzięki dedykowanym rozwiązaniom, dopasowanym do potrzeb firmy.