Świadczymy usługi w zakresie modernizacji i naprawy sprzętu komputerowego. Proponujemy Klientom korzystanie z doraźnych zleceń serwisowych lub też stałą opiekę nad sprzętem na podstawie umowy serwisowej.

Zlecenie serwisowe Usuwanie usterek technicznych bądź problemów z systemem operacyjnym lub oprogramowaniem. W zależności od rodzaju problemu usługa świadczona jest na miejscu u klienta lub w serwisie. Zlecenia są przyjmowane i realizowane 24h na dobę.

Umowy serwisowe Stałe umowy serwisowe pozwalają na obniżenie kosztów obsługi Państwa infrastruktury informatycznej. Są gwarancją stałej opieki nad sprzętem i szybkiej oraz konkretnej reakcji na Państwa problemy. Stale dostępne dla naszych Klientów wsparcie telefoniczne, pozwala na szybkie wybrnięcie z wiekszości problemów związanych z codziennym użytkowaniem komputerów. A miesięczny pakiet godzin zagwarantowany w umowie pozwala wyeliminować typowe kłopoty natury technicznej. Oferujemy sprzęt zastępczy na czas naprawy.

Opieka nad infrastrukturą firmy Proponujemy pełną opiekę nad sprzętem komputerowym Państwa firmy, począwszy od cyklicznych przeglądów, poprzez serwis aż do utrzymywania gotowego sprzętu zastępczego.

Opieka nad programami finansowo-księgowymi Jeżeli Państwa program finansowo-księgowy odmówił współpracy, my możemy go naprawić. W takich przypadkach nasi stali Klienci mają możliwość skorzystania ze zdalnego wsparcia technicznego.


Wsparcie IT dla firm

Oferujemy kompleksowe usługi IT dla firm, począwszy od obsługi bezpośredniej w firmie przez wsparcie zdalne po wdrożenie i utrzymanie infrastruktury.Wykorzystanie narzędzi sieciowych

Zajmujemy się usprawnieniem pracy dzięki dedykowanym rozwiązaniom, dopasowanym do potrzeb firmy.